Tapolca, 200 néző. V.: Tóth A.

Gelencsér – Hegedűs, Kutasi, Bárány, Halász, Lukácsa (Szilasi), Tóth Sz., Viski, Kiss M., Bálint (Simon), Kiss G. (Sinkó). Edző: Csáki László.
Kleizer – Riedinger, Bencsics, Horváth P., Szabó D., Füsi, Licskai, Böcskör, Markó, Tóth B., Mozsolits (Deák). Edző: Csorba János.
Gsz.: Böcskör, Licskai.
Az 58. percben Licskai G. jobb oldalon indította Füsit, aki középre centerezett, majd Böcskör a labdát a bal alsó sarokba passzolta. 0–1. A 75. percben Riedinger húzott el a jobb oldalon, a 16-os sarkáról középre passzolt, a rosszul kimozduló kapusról kipattanó labdát pedig a kapus fölött Licskai rúgta a hálóba. 0–2.
Megérdemelt vendéggyőzelem született a sportszerű mérkőzésen.
Jók: Lukácsa, Sinkó, Halász, ill. Riedinger, Horváth P., Füsi, Böcskör.
Csáki László: – Gratulálok a Kapuvárnak, a játék képe alapján nagyobb gólarányú vereséget is szenvedhettünk volna.
Csorba János: – Nehezen lendültünk játékba, de a végére megérdemelt és biztos győzelmet arattunk.