Tapolca, 100 néző. V.: Kepe.

Gelencsér – Hegedűs, Bárány, Tóth B., Szilágyi (Sinkó), Lukácsa, Molnár, Tóth Sz., Kiss M. (Kiss G.), Bárdosi, Viski (Farkas). Edző: Csáki László.
Tóth – Koltai, Andrejcsák, Plachy, Buza, Hegedűs, Szalka, Görgits, Horváth, Molnár, Kovács (Hornyi). Edző: Turány Imre.
Gsz.: Tóth B., Szilágyi.
46. p: Andrejcsák rosszul vette át a labdát, a lepattanóra először Tóth Sz. csapott le, s megszerezte a hazaiak vezető gólját. 1–0.
62. p: A hazai csapat a bal oldalon vezetett támadást, a középre lőtt labdára Szilágyi érkezett és fejelt védhetetlenül a hálóba. 2–0.
91. p: A kitörő hazai csatárt Tóth kapus szabálytalanul tudta csak szerelni, a jogos 11-est Bárdosi nagy erővel mellélőtte.
Az első félidő a hazai csapat fölényében telt el, de mindkét együttes játékán érződött, hogy hatalmas gödörben, hullámvölgyben van. A hazai csapatnak aztán sikerült nagyobb fokozatra kapcsolni, és végül határozottabb, gólratörőbb játékával megérdemelten tartotta otthon a három bajnoki pontot.
Folytatódott a jánossomorjai gárda vesszőfutása, az együttes továbbra is rúgott gól és pont nélkül, a tabella utolsó helyén, sereghajtóként szerepel a harmadosztályú bajnokságban.
Jók: Bárdosi, Viski, ill. Koltai, Tóth, Buza.
Csáki László: – Teljesen megérdemelt győzelmet arattunk. Remélem, elég ahhoz, hogy a gödörből kikerüljünk.
Turány Imre: – Megérdemelt hazai győzelem.