2017. 09. 24. vasárnap - Gellért, Mercédesz 10°C | 17°C Még több cikk.

Széchenyis sikerek

Egyetemi sport

Szolnokon a kajak-kenu országos egyetemi bajnokságon a győri Széchenyi-egyetem színeit képviselő sportolók közül kajak egyes 500 méteren Cserjés Károly, kajak páros 200 méteren pedig a Cserjés–Makk Márton kettős első lett. A Cserjés–Makk egység kajak kettesben 500 méteren második lett, míg egyesben 200 méteren Cserjés Károly egy újabb ezüstérmet gyűjtött be.

A nőknél aranyérmes lett ötszázon a Horváth Ágnes–Kovács Dóra kajak páros. Második lett a Horváth–Kovács–Jászberényi Anna–Jászberényi Veronika négyes 200 méteren, míg a Horváth–Kovács páros kétszázon harmadik helyen ért célba.
A triatlonbajnokságot Kiskörén rendezték sprint távban. A női csapat Kővári Luca, Dóka Diana, Jackó Eszter összeállításban második lett, egyéniben Kővári harmadik lett. A férficsapat (Major Gábor, Mélypataki Máté, Szápy Gergő) 3. helyezést ért el. A felkészítő edző dr. Zakariás Géza volt.

Írja meg!

Közérdekű híre vagy jó ötlete, szabadidős programajánlata van? Rangos versenyt, vetélkedőt nyert… Tovább olvasom