Széchenyis győzelmek minden szinten

Röplabda Alba Line–Széchenyi ESE 2:3 (14, 22, –23, –17, –14)

Székesfehérvár, NB I-es férfimérkőzés.

Széchenyi ESE: CZINNER, GERENCSÉR, Horváth, Szamosi Á., Szamosi B., Szauter. Cs.: Angyaláti, Bihari (liberó). Edző: Oroszi László.
Rosszul kezdődött a mérkőzés a győriek számára. A magasabb fehérváriak erőteljes támadásait ritkán tudták hárítani. A a negyedik játszmát a vendégek már simán hozták. A mindent eldöntő játszma azonban ismét szoros küzdelmet hozott.
A győzelmet jobban akaró győriek végül minimális pontkülönbséggel nyerték a játszmát, ezzel a mérkőzést is.
A több játékosát is nélkülöző Széchenyi küzdőszellemből jól vizsgázott, s hosszú idő után legyőzte a mumusának számító fehérváriakat.
A juniortalálkozón Szabados Oszkár edző csapata könnyedén nyert 3:0 arányban a házigazdák ellen.
Győrött az országos serdülőbajnokság csoportmérkőzései során a Farnady Ernő edző által irányított Széchenyi ESE fiúcsapata magabiztosan biztosította be a helyét az országos döntőben.