Sopron, 300 néző. V.: Borbás.

Fentős (Németh G.) – Geeb, Katona S., Reineck, Pinezits, Párkányi (Németh N.), Török, Szabó A., Varga A., Varga B., Varga D. (Homor). Edző: Halász Ernő.
Kovács G. – Torda (Bardon), Dencs, Kovács D., Remete, Vágusz A. (Vágusz R.), Zsigmond (Tímár), Szente, Bódi, Zsebe, Bencze. Edző: Péter Zoltán.
Gsz.: Varga B. (2), Torda (öngól), Török, Homor, Varga A.
A 30. percben egy hazai akció végén a menteni akaró Torda lábáról a sümegi kapuba került a labda. 0–1. A 37. percben bár Katona Sándorról a hálóba jutott a labda, de a játékvezető les címén érvénytelenítette a gólt. A 43. percben növelte előnyét a Sopron, amikor Pinezits mesterien indította Varga Bencét, ő pedig könnyedén a kapu jobb sarkába gurított. 2–0. Fordulás után ugyanúgy folytatódott a meccs, ahogy a szünet előtt: sok kidolgozott és kihagyott hazai helyzettel. Az 58. percben Török egyéni játék után néhány szép cselt követően ballal vágta a hálóba a labdát. 3–0. A 82. percben Varga A. erőteljes lövése egy védőről szögletre pattant, majd beívelés után Varga B. könnyedén gurította kapuba. 4–0. A 87. percben Török lövése kipattant a kapusról, ám a támadást kísérő csatárok közül Homor a kapuba gurította a labdát. 5–0. Közvetlenül a lefújás előtt Pinezitset vágták fel a kaputól 20 méterre, a megítélt szabadrúgásból Varga A. remekül csavart a jobb sarokba. 6–0.
A soproniak akár két számjegyű különbségű győzelmet is arathattak volna.
Jók: Török, Varga B., Varga A., Szabó, ill. Bencze, Bódi.
Halász Ernő: – Ha egy negatívumot kellene kiemelnem, akkor a gólhelyzetek kihasználásának rossz arányát tudnám említeni.
Péter Zoltán: – Úgy érzem, osztálykülönbség volt a két csapat között. Ilyen fölénnyel is megérdemelten nyert a Sopron.