Sopron, 250 néző. V.: Ákos.

Fentős – Geeb, Katona S., Reineck, Somogyi, Török, Németh N. (Homor), Szabó A. (Horváth T.), Bácskai (Pinezits), Horváth B., Varga B. Edző: Halász Ernő.
Lőre – Horváth I., Csik, Buti, Jakab (Szücs), Nyerges, Fenyő, Szabados, Bárány (Kajtár), Tóth Z., Hollósi. Edző: Horváth László.
Gsz.: Reineck, Pinezits.
A vendégek kezdték agilisabban a mérkőzést. A 10. percben Hollósi helyzete volt az első esemény. A 24. percben Horváth B. szerezhette volna meg a vezetést, de túlbonyolította a helyzetet. A mérkőzés 25. percétől vette át a kezdeményezést a soproni csapat, s a sorozatos támadások után ez a fölény a 27. percben érett góllá. Ekkor Szabó A. szögletére Reineck nagyszerű ütemben érkezett, s az ötös túlsó sarkáról a hálóba fejelte a labdát. 1–0. A 43. percben Hollósi ügyesen játszotta magát tisztára, jól eltalált lövése a bal kapufáról pattant vissza, Nyerges a hálóba lőtt ugyan, de a partjelző beintésére a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot. A félidő utolsó percében, egy összecsapást követően Jakab Á. a gyepen maradt. A bokasérülést szenvedő csornai játékost mentő vitte a kórházba. Az 55. percben Németh N. 22 méteres szabadrúgása zúgott el centiméterekkel a jobb felső sarok fölött. A 61. percben a frissen beállt Pinezits bombázott 30 méterről kapura. A lövés a meglepett Lőre fölött kerülte el a kaput. A 66. percben Szabó A. ívelt be egy szögletet, a védőkről Pinezits elé pattant a labda, akinek 15 méteres, erőteljes lövése Lőre kezéről a bal sarokba gurult. 2–0. A 77. percben Reineck a kapunak háttal emelt az ötösre, a lesen álló Varga B. így hiába lőtt a hálóba. A 89. percben Török indította Pinezitset, az asszisztens lest jelzett, így hiába került ismét a kapuba a labda, les miatt nem változott az eredmény.
A távolmaradó Horváth László edző helyett Csonka László irányította a Csornát.
Jók: Geeb, Katona S., Reineck, Török, Varga B., ill. Horváth I., Fenyő, Nyerges.
Halász Ernő: – Úgy érzem, a helyzetek alapján megérdemelten nyertünk.
Csonka László megbízott edző: – Bosszantó hibák után két pontrúgásból kaptuk a gólokat. Ez a vereség érzésem szerintem elkerülhető lett volna. Sajnos támadójátékunk most sem volt hatékony.