Sopron, 150 néző. V.: Papp L.

Fentős – Pinezits, Reineck, Geeb, Somogyi, Török, Párkányi (Németh N.), Szabó A., Varga A., Varga B. (Bácskai) Varga D. (Horváth B.). Edző: Halász Ernő.
Sipőcz – Zalka, Horváth Z., Görgics, Drobnitsch V., Németh B. (Göblyös), Koltay, Buza (Hegedüs T.), Horváth J., Szalka, Papp I., (Németh Zs.). Edző: ifj. Drobnitsch Tamás.
Gsz.: Varga A. 2 (mindkettőt 11-esből), Varga B.
A 12. percben Varga Bencét szerelték szabálytalanul a 16-os vonalon belül, büntető. A 11-est Varga Adrián vágta a kapu jobb alsó sarkába. 1–0. A 25. percben újabb büntetőhöz jutott a hazai csapat, amikor Törököt Sipőcz szerelte a kaputól 8 méterre, a játkvezető szerint szabálytalanul. A labda mögé ismét Varga Adrián állt, újra a jobb alsó sarkot vette célba, s bár Sipőcz beleért, a kapufáról a labda a hálóba pattant. 2–0. 38. perc: újabb pontrúgás, újabb gól született. A bal oldalról, mintegy 22 méterre a kaputól, Varga Adrián mesterien csavarta középre a labdát, mely Varga Bence fejéről a bal felső sarokba vágódott. 3–0. Az 55. percben szabadrúgás után Varga Donát közeli lövését védte bravúrral Sipőcz. A 65. percben Szalka két mesteri csellel játszotta magát tisztára, ám Fentős a helyén volt. A 75. percben a Jánossomorja is 11-eshez jutott, Szalka lövése azonban a jobb oldali kapufáról mellévágódott, így már nem változott az eredmény.
Jók: Reineck, Somogyi, Török, Varga B., ill. Görgics, Koltay.
Halász Ernő: – Úgy érzem, megérdemelt győzelmet arattunk, bár a gólkülönbséget egy kicsit túlzottnak tartom. Szerintem a mostani jánossomorjai együttes erősebb csapatnak tűnik a tavalyinál.
Ifj. Drobnitsch Tamás: – Két erősen vitatható büntetővel sajnos nagyon korán eldőlt a mérkőzés. Ennyivel voltak jobbak a hazaiak.