Fentős – Pinezits, Katona S., Reineck, Somogyi, Kuzmich (Homor), Szabó A. (Lovranits), Párkányi, Bácskai (Kelemen), Varga D., Varga A. Edző: Halász Ernő.
Lőre – Horváth I., Csík, Buti, Nyerges (Jandó), Csonka, Jakab, Baán (Szabados), Bárány, Bóna, Hollósi (Kajtár). Edző: Horváth László.
Gsz.: Szabó A., Varga A., Bácskai.
Kiállítva: Csonka (18.), ill. Reineck (70.)
A 14. percben Szabó A. ismerte fel jól a helyzetet, és 15 méterről a kissé kint álló Lőre felett a bal sarokba ívelt. 1–0. Fordulás után az 52. percben egy mintaszerű hazai akció futott a pályán, Bácskai hozta fel a labdát, Varga A.-t ugratta ki, aki higgadtan a kiszolgáltatott helyzetben lévő Lőre mellett a hálóba gurított. 2–0. A 67. percben dőlt el a három pont sorsa, amikor a bizonytalankodó csornai védőktől Bácskai lopta el a labdát, majd egy csel után Lőre felett a hálóba emelt. 3–0.
Az egyre jobban összekovácsolódó vasutas csapat ilyen gólkülönbséggel is megérdemelten nyert.
Jók: Katona S., Párkányi, Varga A., Szabó A., ill. Jakab, Csík.
Halász Ernő: – A helyzetek alapján úgy érzem, hogy megérdemelten győztünk. Úgy néz ki, hogy a játékunk kezd alakulni.
Horváth László: – Potyaízű góllal korán hátrányba kerültünk, később pedig, a kiállítás után már nem tudtuk felvenni a játék ritmusát a jól játszó Vasúttal szemben.