Sopron, 200 néző. V.: Miklós J.

Németh G. – Grubits, Katona S., Somogyi, Kuzmich (Császár), Kelemen (Katona A.), Varsányi, Bácskai, Párkányi, Horváth B., Szabó A. Edző: Katona Sándor
Marton – Nagy II K., Németh Z., Czenki (Németh Á.), Németh P., Pomázi (Kovács Sz.), Pajor (Steiner), Mester, Nagy I K., Niksz, Vinkovics. Edző: ifj. Molnár Károly
Gsz.: Niksz, Vinkovics, Nagy I K.
A mérkőzés előtt Majoros Zoltánnak, a hazai csapat előző edzőjének elhunyt édesapjára emlékeztek. A 68. percben gyors ellentámadás végén Pomázi jobb oldali beadását Niksz vágta a hálóba. 0–1. Három perccel később Vinkovics kapott hátulról egy remek indítást, a csatár néhány lépés után a tehetetlen Németh G. mellett biztosan lőtt tíz méterről a kapu közepébe. 0–2. Két perccel a lefújás előtt Pomázi viharzott el a jobb oldalon, pontos beadását Nagy I K. értékesítette. 0–3.
A hosszú ideje góliszonyban szenvedő lila-fehérek ezúttal sem tudták feltörni a vendégvédelmet.
Jók: Párkányi, Katona S., ill. Marton, Nagy II K., Niksz, Pomázi.
Katona Sándor: – Hatvan percig mi irányítottuk a mérkőzést, de az első gól eldöntötte a három pont sorsát.
Ifj. Molnár Károly: – Felejthető első félidő után a másodikban már „ültek” kontráink.

Sass Sylvia: ''Sorsunkhoz alakítsuk az életünket''

Évek óta nem énekel operaszínpadokon, de ma is hatalmas rajongótábora van Sass Sylviának. Amikor… Tovább olvasom