Németh G. – Lovranics, Katona S., Grubics, Kelemen, Geeb, Kuzmich, Reineck, Szabó, Majoros (Párkányi), Homor (Varsányi). Edző: Majoros Zoltán.
Gelencsér – Szilágyi (Lukács), Bárány, Hegedüs, Molnár, Németh (Farkas), Tóth B, Tóth Sz., Kiss, Dobronyai, Viski, Bárdosi.

Edző: Csáki László.
Gsz.: Párkányi, ill. Viski, Bárdosi.
A mérkőzés előtt az egykori soproni labdarúgóra, Néráth Ottóra emlékeztek a játékosok és a nézők. Az első félidő 45. percében Viski szép cselek után kissé kisodródott helyzetből, 12 méterről a kapu közepébe bombázott. 0–1. A 75. percben Bárdosi kicselezte a fél vasúti védelmet, majd könnyedén gurított a kapu közepébe. 0–2. Ezt követően az SVSE mindent egy lapra téve megpróbálta a lehetetlent, s kis híján sikerült is. A 44. percben egy mintaszerű akciót követően Párkányi öt méterről a hálóba lőtt. 1–2. Csattanóként közvetlenül a lefújás előtt itthon tarthatta volna az egy pontot az SVSE, ismét egy remek akció, de Kuzmich az ötös sarkánál kivárt, s elkésett lövése egy védőről szögletre pattant.
Mindent egybevetve remek, színvonalas mérkőzésen a vasutasgárda rászolgált volna a döntetlenre.
Jók: Szabó, Lovranics, Reineck, Kuzmich, ill. Tóth B., Gelencsér, Viski, Bárdosi.
Majoros Zoltán: – Jó iramú mérkőzésen elkerülhető gólokat kaptunk.
Csáki László: – A sportszerű, férfias találkozón megérdemelt győzelmet arattunk.

Dell: 9,1 millió eladott számítógép egy negyedév alatt

A július 31-én zárult második pénzügyi negyedévben a Dell 13,4 milliárd dolláros forgalmat ért el,… Tovább olvasom