Sümeg, 100 néző. V.: Kiss.

Kopicz – Szabó, Keveházi, Tencs, Takács (Boda), Nemes, Horváth, Sebők, Renczes, Vági (Kutasi), Kovács (Hogyor). Edző: Péter Zoltán.
Lőre – Horváth, Zobák, Buti, Fenyő, Nyerges, Jakab, Kiss (Bóna), Bárány (Klement), László, Tóth (Szabados). Edző: Horváth László.
Gsz.: Nemes, ill. Nyerges.
A 15. percben egy bal oldali támadás után László közelről a kapusba rúgta a labdát. A 23. percben egy jobb oldali szöglet után Kovács fejesét Jakab a gólvonalról mentette. A 36. percben Nyerges 11 méteres lövését Kopicz bravúrral védte. Öt perccel a fordulás után tizenegyeshez jutott a Sümeg. Nemes biztosan ezt értékesítette. 1–0. A 69. percben egy jobb oldali támadás után Tóth az alapvonalról szépen visszapasszolt labdáját Nyerges hat méterről kapufára lőtte. Három perc múlva Tóth passza után László tíz méterről lőtt a kapusba. A 93. percben Nyerges a bal oldalon elhúzott a védők mellett és kilőtte a hosszú sarkot. 1–1.
A Csorna mezőnyfölényben játszott, de egy kivételével helyzeteit nem tudta értékesíteni, ezért Sümegen hagyott két pontot.
Jók: Kopicz, Kutasi, Kovács, ill. Horváth és Jakab.
Péter Zoltán: – Igazságos döntetlen született.
Horváth László: – Gólokkal kellett volna nyernünk.

Zöld sánc, mely véd és összeköt: a körtöltés

Örök emlékmű a körtöltés: miközben „a" Víz, az 1879-es áradat pusztítását idézi, 1880 óta védi… Tovább olvasom