Sümeg

1 (0) Jánossomorja 0 (0)

Sümeg, 100 néző. V.: Kovács.

Kovács – Torda, Dencs, Kovács D., Remete (Zsigmond), Hogyor (Vágusz A.), Zsebe, Szente, Bódi (Timár), Szilasi, Bence. Edző: Péter Zoltán.
Sipőcz – Plachy, Rozsos (Körmendi), Göblyös, Zalka, Görgics, Buza, Hegedüs (Németh Zs.), Németh B. (Molnár F.), Horváth J., Szalka. Edző: ifj. Drobnitsch Tamás.
Gsz.: Bence.
A 60. percben egy hazai támadás végén Bence szerezte meg a hazaiaknak a vezetést. 1–0.
Az első félidőben a mérkőzés színvonala egyáltalán nem felelt meg az osztálynak. Úgy tűnt, egyik csapat sem törekedik a győzelemre, s ebben sok változást a második félidő sem hozott, de a hazaiak találtak egy gólt.
Jók: Zsebe, Szente, Dencs, Bence, ill. senki.
Péter Zoltán: – Sok nyüglődés után megérdemelten tartottuk itthon első győzelmünknek köszönhetően a három pontot.