Sümeg, 200 néző. V.: Papp L.

Jánosa – Markó, Dencs, Kovács, Gőgös (Zsebe), Lázár, Krén, Renczes, Osváth, Németh (Vágusz), Végh (Hogyor). Edző: Lázár Szilveszter.
Lőre – Horváth, Csik, Nagy, Németh I. (Tóth Z.), Jakab, Fenyő, Baán, Szücs P. (Bárány), Nyerges L., Hollósi. Edző: Horváth László.
Gsz.: Németh (2), ill. Hollósi.
A 68. percben szabadrúgáshoz jut a vendégcsapat, Hollósi 25 méterről a jobb felső sarokba lőtt. 0–1. Két perc múlva a hazaiak előreívelték a labdát, a bal oldalon felfutó hazai csatár lábát a 16-oson belül Lőre elhúzta. 11-es, amit Németh biztosan lőtt a hálóba. 1–1. A 78. percben hazai szöglet után Németh közelről a hálóba fejelt. 2–1.
Küzdelmes mérkőzést vívott a két csapat. 70 percig a vendégcsapat irányította a játékot, gólhelyzeteket alakított ki, amelyből csak szabadrúgásból sikerült gólt elérni. A gólt követően megváltozott a játék képe, a hazaiak kerültek mezőnyfölénybe, ha szerencsésen is, de a győztes gólt is sikerült megszerezniük.
Jók: Renczes, Németh, Kovács, ill. Fenyő, Jakab, Csik.
Lázár Szilveszter: – Változatos mérkőzést vívtak a csapatok, amelyen nekünk sikerült kiharcolnunk a győzelmet.
Horváth László: – Hetven percig jól játszottunk, megérdemelten vezettünk, de utána tíz perc alatt elveszítettük a három pontot.