2017. 07. 25. kedd - Kristóf, Jakab 18°C | 25°C Még több cikk.

Sikeres kung-fusok

Sikeres évet tudhatnak maguk mögött a csornai kung-fusok. A sportolók magyar bajnoki címeket szereztek.

kung-fu

A csornai kung-fu iskola versenyzői közül az I. Nemzetközi Chan Wu Tradicionális Kung-

fu bajnokságon light-contactban Takács Dávid és Cser István is nagy fölénnyel nyerte kategóriáját.
A november végi döntőben a bajnoki cím volt a tét. Halbritter Erika két számban is második lett. A juniorkorú Takács Dávid (–80 kg) semi- és light-contactban aranyérmes lett.
Jéger Gábor (–75 kg) semi-contactban másodszor lett magyar bajnok, miután csapattársát, Bugár Bertalant győzte le. Cser István (–70 kg) semi-contactban technikai KO-val győzött.

Emlék- és teremtorna a Magvassyban

Hétvégén rendezik a győri Magvassy-sportcsarnokban az Alcufer-kupa teremlabdarúgó-tornát. A… Tovább olvasom