2017. 08. 17. csütörtök - Jácint 19°C | 30°C Még több cikk.

SEAT Foton Győr

MiZo Pécs 53 76 (12–26, 18–11, 11–18, 12–21)

Győr, női Magyar Kupa-negyeddöntő, második mérkőzés. 200 néző. V.: Tóth K., Sabáli.

Edző: Rátgéber László
Az első mérkőzésen elszenvedett 37 pontos vereség ellenére jó benyomást keltett a győri csapat, s bár ezúttal gyengébben ment a hazaiaknak a játék, de a második negyedet így is megnyerték. (18–11).
Összességében egy sok technikai hibával tarkított mérkőzésen a jobb játékosokkal rendelkező, tízszeres bajnok és kilencszeres kupagyőztes Pécs továbbjutása egy pillanatig sem forgott veszélyben.
Gálos László: – Úgy érzem, hogy az első mérkőzésen a pécsiek A csapata ellen jobban játszottunk, mint a mai B együttes elleni találkozón.
Kettős győzelemmel – 177–122-es összesítéssel– továbbjutott a MiZo Pécs a Magyar Kupában.