Sárvár, 700 néző. V.: Miklós.

Tóth J. – Szabó, Horváth L., Putt, Tóth P., Csernák (Márkus), Viszket, Fábián (Németh), Fehér (Ádám), Beke, Nagy András. Edző: Haraszti Zsolt.
Fentős – Pinezits, Katona S., Somogyi, Bácskai (Geeb), Reineck, Török, Párkányi, Szabó A. (Horváth T.), Varga B. (Németh N.), Varga Donát. Edző: Halász Ernő.
Gsz.: Nagy A. (2), ill. Varga B., Török, Varga D. (11-esből).
A szemfüles soproniak Varga B. találatával már a mérkőzés legelején megszerezték a vezetést. 0–1. A 4. percben Török a védőktől szorongatva a jobb alsó sarokba gyötörte a labdát. 0–2. A 60. percben a Sárvár legjobbja, Nagy A. szép egyéni játék után a bal alsó sarokba lőtt. 1–2. A 80. percben Nagy András egalizálta az eredményt. 2–2. A 86. percben, amikor már sokan elkönyvelték a pontosztozkodást, Törököt buktatták a 16-oson belül, tizenegyes. A büntetőt Varga Donát higgadtan, laposan a kapu jobb oldalába helyezte. 2–3.
Színvonalas mérkőzésen megérdemelt vendégsiker született.
Haraszti Zsolt: – Úgy érzem, a játék képe alapján legalább az egy pontra rászolgáltunk volna, de nem baj, megyünk tovább.
Halász Ernő: – Óriási küzdelemben egy kis szerencsével nyertünk.