Répcelak, 200 néző. V.: Szarka.

Lőre – Horváth I., Csík, Nagy Sz., Buti, Fenyő, Nyerges, Baán, Bárány, Tóth Z., Hollósi. Edző: Horváth László.
Dold – Pongor, Szabó, Tompos, Varga, Kiss (Németh), Lima, Mészáros, Szandi, Legát, Pokmecz. Edző: Varga József.
Gsz.: Legát.
A mérkőzés az eredetihez képest egy óra késéssel kezdődött, mivel a játékvezetők nem érkeztek meg a mérkőzésre. A találkozót a mindkét csapat által elfogadott helyi kötődésű, NB I-es futballbíró, Szarka Zoltán vezette. A 10. percben Mészáros a bal oldalon kapott labdát, majd kapura lőtt, de lövése levágódott a vendégvédőkről, s az üresen álló Legát elé gurult, aki 10 méterről az üres kapuba lőtt. 1–0. A 23. percben egy bal oldali beadás után Nagy fejelt kapura, Dold azonban védett. Az 55. percben Hollósi lőtt kapura, a kipattant labda Baánt találta üresen, aki 7 méterről az üres kapu fölé lőtt.
Az elmúlt bajnokságban mutatott teljesítményükhöz képest méltatlanul szereplő csapatok mérkőzését láthatta a közönség, ahol a vendéggárda birtokolta többet a labdát és játszott veszélyesebben, de a gólhelyzeteit nem tudta kihasználni, így végül is egy szerencsés gól eldöntötte a találkozó sorsát.
Jók: Dold, Tompos, Szabó, Lima, ill. Nagy Sz., Horváth I.
Varga József: – Az egy-nullás győzelem is győzelem, három pontot adnak érte. Nekünk ma ez volt a legfontosabb.
Horváth László: – Csak küzdünk-küzdünk, de a játékunk sokszor pontatlan, a kapu előtt pedig határozatlanok vagyunk.