Répcelak, 200 néző. V.: Kepe.

Dold – Pongor, Szabó, Tompos, Szandi, Legáth, Mészáros, Varga, Tóth, Roni, Vágvölgyi (Horváth). Edző: Varga József.
Lőre – Buti, Csik, Horváth, Jakab, Jando (Tóth), Baán (Szabados), Nyerges, Bárány (Németh), Bóna, Hollósi. Edző: Horváth László.
Gsz.: Roni, Legáth, ill. Hollósi, Baán.
Az első negyedóra végén egy huszonöt méterről megítélt szabadrúgásból Roni a kapufa segítségével a hálóba juttatta a labdát. 1–0. A 16. percben egy gyors vendégkontra után a kitörő Hollósit Dold buktatta, amiért a kapust kiállította a bíró. A megítélt szabadrúgást a sértett a jobb felső sarokba csavarta. 1–1. A 46. percben Roni szépen ment el a jobb oldalon és beadását Legáth fejelte a hálóba. 2–1. Az 58. percben Baán a jobb oldalon tisztára játszotta magát, majd mesterien csavart a bal sarokba. 2–2.
Egy fordulatokban gazdag mérkőzésen a vendégcsapat rászolgált a döntetlen eredményre.
Jók: Roni, Tompos, ill. Lőre, Jakab, Horváth, Baán, Hollósi.
Varga József: – A foci egy nagyon igazságtalan játék, aki látta a mérkőzést, tudja, miről beszélek, győzelmi esélyt szalasztottunk el.
Horváth László: – Érdekes mérkőzés volt, kijöhetett volna belőle bármi.

Ismeretlen holttest egy miskolci vízaknában

Ismeretlen 18 - 25 év közötti férfi holttestet találtak még tavaly októberben Miskolc-Alsóháborban… Tovább olvasom