2016. 12. 03. szombat - Ferenc, Olívia -4°C | 4°C

Pécs ellen

kosárlabda

A SEAT Foton Győr lesz a címvédő MiZo-Pécs ellenfele a női kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntőjében – derült ki a napokban tartott sorsoláson. Az első mérkőzést Pécsett, a visszavágót Győrött rendezik. Az MKB-

Euroleasing az Atomerőmq-KSC Szekszárd ellen harcolhatja ki a továbbjutást. Az első meccset idegenben játsszák a soproniak. A hivatalos játéknapok: február 14–15., illetve 17–18. A negyeddöntő további párosítása: Szolnok–DKSK, Kanizsai Vadmacskák–Szeviép-Szeged.

A SEAT Foton Győr nemrég Ausztriában, a Flying Fox Post Wien otthonában lépett pályára edzőmérkőzésen. A végeredmény 68–80 (22–21, 13–15, 20–27, 13–17) lett a vendégek javára.
A zöld-fehérek a következő összeállításban léptek pályára: Borovickova 17/9, Orsó 6, Koncz 18/6, Antolovics 18, Varga R. 4. Cserék: Ürmös 4, Farkas A. 4, Somogyi 4, Takács D. 3, Szalay 2. Edző: Gálos László.