2017. 05. 26. péntek - Fülöp, Evelin 12°C | 21°C Még több cikk.

papírforma a kupa első mérkőzésén

kosárlabda Rába Quelle Veritas Foton–MKB-Euroleasing Sopron 60–88 (11–21, 22–27, 14–19, 13–21)

Győr, női Magyar Kupa-negyeddöntő első mérkőzés. 300 néző. V.: Tóth K., Németh Cs.

Foton: Hadarics 10, Koncz 11/3, Horváth A. 11, ANTOLOVICS 10, Margeviciute 13. Cs.: Takács 2, Farkas 3, Orsó, Pénzes, Ürmös, Vörösházi. Edző: Magyar András.
Sopron: Teasley 13/9, Honti 7/3, GORBUNOVA 18/6, CSERNY 12, Matovic 10. Cs.: KOCSIS 9/3, Horváth Zsuzsa 9/3, N’Diaye 6, Horváth Zsófia 4, Gadnai, Orbán. Edző: Natalia Hejková.
Gorbunova-gálával kezdődött a meccs, megugrottak a soproniak és igen alacsony színvonalú játék mellett tartották előnyüket.
A másiodik negyed elején is folytatódott a „bakiparádé”, a vendégek fokozatosan elhúztak, ám a negyed közepén Koncz és Hadarics ügyes megmozdulásaival feljött a Győr. A soproni csapatban ügyes, eredményes játékkal debütált a szenegáli N’Diaye.
A színvonal szünet után sem emelkedett, a vendégek próbálták kihasználni magassági fölényüket. A jobb erőkből álló soproni csapat a papírformának megfelelően tetemes előnyt szerzett a pénteki visszavágóra.

Most érdemes aranyba fektetni

Piaci szakértők szerint a következő időszakban is vonzó célpont lehet a biztonságos befektetési… Tovább olvasom