Mosonmagyaróvár, 1000 néző. V.: Pánczél.

Kovács K. – Pint (Burkus), Kovács Sz., Horváth Á., Pálla, Rompos J. (Tímár), Csintalan, Laki, Kertész, Szabó L., Schafranek (Rompos R.). Edző. Soós Imre.
Totka – Szücs M., Sallai, Bálint, Szukob (Pleván), Nagy R., Lalusz (Rontó), Papp G. (Miskin), Pálinkás, Farkas Á., Gyurováth. Edző: Lucsánczky Tamás.
Gsz.: Kertész (2), Szabó.
10. p: Rompos J. lépett ki a védők közül, 10 méteres lövését védte a budaörsi kapus.
21. p: Schafranek hatalmas helyzetben a kapusba lőtt 6 méterről.
36. p: Kapu előtti kavarodás után Kertész szerzett labdát és 5 méterről a kilépő kapus mellett laposan a hálóba lőtt. 1–0.
81. p: Rompos R.-t buktatta a kilépő kapus a 16-oson belül, a jogosan megítélt büntetőt Kertész biztosan lőtte a hálóba. 2–0.
85. p: Szabó L. egy védőkről kipattanó labdát 15 méterről laposan a jobb alsó sarokba lőtt. 3–0.
Kiegyenlített játékkal kezdődött a találkozó, aztán tíz perc után a Mosonmagyaróvári TE átvette a játék irányítását és több helyzetéből szünetig egygólos előnyt szerzett. Fordulás után továbbra is a Lajta-parti gárda irányította a mérkőzést és tovább növelte előnyét, s ezzel megérdemelt győzelmet aratott.
Jók: Kertész, Kovács Sz., Szabó L., ill. Szücs, Farkas Á., Sallai.
Soós Imre: – A rossz előjel ellenére minden csapatrészben sikerült az ellenfél fölé nőnünk.
Lucsánczky Tamás: – Sok egyéni hibával játszottunk, ezen a szinten ez megengedhetetlen.