Mosonmagyaróvár, 800 néző. V.: Deák.

Antal – Sipos, Burkus, Pint (Koltai), Pálla, Tímár, Forrai, Faragó, Schafranek (Szakáll), Varga, Takács (Király). Edző: Soós Imre.
Kovács – Forgács, Telekdi, Köntös, Miklósvári, Radóczki, Diszl M., Kecskés (Horváth B.), Bartyik, Gajda, Hegyesi (Diszl D.). Edző: Hartyányi Gábor.
Gsz.: Faragó, Pálla, Schafranek, ill. Köntös, Horváth B.
A 19. percben Faragó 14 méterről laposan a jobb alsó sarokba lőtt. 1–0. A 32. percben Pálla jól érkezett és 22 méterről a kapu bal oldalába lőtt. 2–0. Az 53. percben Köntös 11 méterről lőtt a hálóba. 2–1. A 62. percben Schafranek a kifutó kapus mellett a bal alsó sarokba helyezett. 3–1. A 70. percben Vajda büntetőjét Antal hárította. A 75. percben Horváth B. öt méterről fejelt a kapuba. 3–2.
Az első félidőben az MTE tetszetős, jó játékkal fölényben játszott. Szünet után kiegyenlítettebb lett a mérkőzés.
Jók: Antal, Pálla, Schafranek, Forrai, ill. Diszt D., Horváth.
Soós Imre: – Jó csapat ellen értékes győzelmet arattunk, annak pedig külön örülök, hogy hat forduló óta veretlenek vagyunk.
Hartyányi Gábor: – Az első félidő szégyenletes teljesítményét jobb játékunkkal már nem tudtuk korrigálni.