2018. 02. 25. vasárnap - Géza -11°C | -2°C Még több cikk.

Mozaik

Locsolóbál. A gönyqi sportegyesület hagyományteremtő szándékkal bált rendez a helyi sportcsarnokban április 7-én 19 órától. Jegyek a pályán és az önkormányzatnál válthatók. Érdeklődni lehet a 70/3200-

064-es telefonszámon.

Atlétika. Pozsonyban vett részt a közelmúltban a Győri VSE szakosztálya. Hollósi László tanítványai közül Tóth Mirella 400 és 800, Blázsovics Martin 800 méteren lett első. Markó Alexandra (60 m), Tóth Evelin (200 m) és Hornisch Mátyás (200 m) második lett. Hornisch 60 méteren egy harmadik helyet is begyqjtött.
Röplabda. A közelmúltban Székesfehérváron rendezték meg az országos serdülőbajnokság elődöntőjét. A Széchenyi ESE fiúcsapata a Veszprém és a Székesfehérvár együtteseit is 3:0 arányban legyőzte, így a győriek bejutottak az országos döntőbe. A csapat tagjai: Aspirán, Csöngei, Nyéki, Szabó, Tóth, Varga, Lukács. Edző: Farnady Ernő.
Vívás. A Győri Szabadidő és Vívó Egyesület nemrég városi bajnokságot rendezett. Tőrben Bartha Ilka és Nemes Balázs, míg párbajtőrben Huszár Zsuzsanna és Nagy Zsolt végzett az első helyen. Férfi párbajtőrben a veterán kategóriában Tállai László bizonyult a legjobbnak.
Kick-boksz. Az elmúlt hétvégén Pécsváradon rendezték meg a kick-boksz másodosztályú felnőtt full-contact, low-kick, wako thai-box, valamint az egyetemi semi-contact magyar bajnokságot. A győri Unicentral Bull’s Kick-Box SE versenyzői közül a full-contact kategóriában Grónai Sándor és Meszlényi Gábor első, míg az egyetemi semi-contactban Meszlényi Gábor második helyen végzett. Felkészítő edzők: Csányi János és Béres János.