2017. 12. 17. vasárnap - Lázár, Olimpia -2°C | 4°C Még több cikk.

Mozaik

Kick-box. Nyergesújfalu adott otthont a területi kick-box bajnokság első fordulójának. A viadalon remekül szerepeltek a győri Unicentral Bull’s Kick-box SE versenyzői. A semi-contact kategóriában Antal Balázs és Kakukk József első, Végh Károly második, Kovács Alex és Domán Dániel harmadik helyezést ért el. A light-contact szabályrendszerben Puter János arany-, Végh Károly, Prikler Attila és Kovács Alex ezüstérmet szerzett. Full contactban Puter János első, Grónai Sándor és Bukovics Péter második lett. A győriek a regionális pontversenyben az első forduló alapján tizenhárom klub közül a második helyen állnak.

Röplabda. Pakson öt csapat részvételével rendeztek mini-röplabdatornát, amelyen az Ikrényi Általános Iskola együttese az első helyen végzett. A csapat tagjai: Ferenczy Zsófia, Lőrincz Kitti, Ludván Dóra, Sárik Katalin, Szabó Regina, Farkas Ariella, Horváth Márta Veronika, Ombódi Enikő és Pallang Virág. Különdíjban részesült Sárik Katalin. Felkészítő testnevelő tanár: Ferenczy Tamás.
Birkózás. A szlovákiai Bősön rendezett nemzetközi versenyen hat ország közel 200 sportolója állt szőnyegre. A Győri Dózsa színeiben induló Mayer Attila első, Hollósi Attila Botond második helyen végzett a számukra szokatlan kötöttfogású számban.
Jótékony célú kupa. Március 24-én, szombaton a GyőrAréna mqfüves pályáin rendezik meg Az Egészséges Újszülöttekért-kupa jótékonysági futballtornát. Nevezési határidő: március 22. Jelentkezni lehet a 30/235-0597-es telefonszámon. További információ: www.