2017. 01. 17. kedd - Antal, Antónia -6°C | 1°C

Mozaik

Asztalitenisz. NB II-es férfimérkőzésen: Celldömölki VSE III–Győri Elektromos 17–11. A bajnokság első helyezettjének otthonában a győri csapat kiegyensúlyozott teljesítményének köszönhette sikerét, amellyel megelőzte riválisát. Győztek: Lung D. 3, Markó A. 3, Paár D. 2, Papp G. 2, ill. a Lung–Paár páros.

Cselgáncs. Az elmúlt hétvégén az UTE-

csarnokban rendezték meg a korosztályos országos bajnokságot. A Győri Dózsa versenyzője, Könye Barnabás az ötödik helyen végzett. Felkészítő edző: Gyimes Nikolett.
Egyetemi teniszkupa. A győri felsőoktatás dolgozói és hallgatói részére rendeztek versenyt a győri teniszcentrumban. Az első helyezettek, oktatók: Illés Gabriella, Albert Zoltán. Hallgatók: Szabados Zsuzsanna, Hragyil Máté. Párosok: Szabados Zsuzsanna–Szabó Alexandra, Domonkos Attila–Gyömörei Tamás, Szabados Zsuzsanna–Löffler László.
Kendó. A közelmúltban Budapesten rendezték meg a XVIII. országos csapatbajnokságot. A Szigetközi Junior Kendo Klub (SZJKK) „B” csapata (Babos Gábor, Dubi Attila, Dubi Sándor, Király Barbara, Király Norbert) első helyen végzett. December 6. és 11. között 13. alkalommal rendezik meg a világbajnokságot Tajvanban, Tajpej városában. A magyar válogatott tízfős keretében a Szigetközi Junior Kendo Klub (SZJKK) tagjai közül Dubi Attila, Dubi Sándor, Király Barbara, Király Norbert és Kovács Kinga is helyet kapott.
Kispályás labdarúgás. December 10-én reggel 8 órától öt csapat részvételével rendezik meg a győri Magvassy-sportcsarnokban a hagyományos Ternyák-Trade-kupát.
Karate. A Budapesten rendezett Mikulás-kupa korosztályos kyokushin karate versenyen a győri A-Grafi SE Takuan Karate Iskola (edző: Bártfay László, Nagy Szabolcs) versenyzői közül Trombini Gréta és Major Sándor első, Kiss Csilla, Kovács Dániel és Kovács Imre második, Csehi Blanka, Varga Péter és Csuta Gergő harmadik lett. Az Oyama’s Egyesület (edző: Sziládi Gyula) versenyzői közül Sziládi Nóra második lett.