2017. 09. 20. szerda - Friderika 12°C | 14°C Még több cikk.

Mozaik

Karate. A Maglód-kupán a Győri Tora Dojo színeiben induló Egyházi Péter és Pívó Dóra első, Hiba Péter, Novics Anett, Fazekas Balázs, Vörös Tünde és Zsemlye Zsuzsa második, míg Hegyi Roland harmadik lett. Felkészítő edző: Sensei Róka János és Sempai Máté Róbert.

Teke. Diákolimpiai gyerekversenyt rendeztek nemrég Győrött. A serdülő/B kategóriában Hősi Ramóna (Nádorváros Közoktatási Központ, Tekecenter), Dávid Alexandra (Győrladaméri Általános Iskola, Fortuna Győrladamér) lett a sorrend. A fiúknál Molnár Attila (Váci Mihály Általános Iskola, Kék Golyó) végzett az első helyen Horváth Péter (Öveges József Általános Iskola, Csornai TK) és Virág Szabolcs (Váci-iskola, Kék Golyó) előtt. A serdülő/A kategóriában Porubszky Petra (Kék Golyó), Kovács Réka (Pannon-Flax), Anduska Beatrix (Pannon-Flax) végzett az első három helyen. Mindhárman a Krúdy-iskola tanulói. A fiúknál Szabó Péter (Pálffy Miklós Szakközépiskola, Pér), Szalay Róbert (Bercsényi Miklós Gimnázium, Gyömöre TC), Honner Balázs (Révai Miklós Gimnázium, Győrhő TC) lett a sorrend.
Kézilabda. Truka-kupa néven kézilabda-emléktornát rendeznek december 4-én a győri Bercsényi-gimnázium tornatermében. Az első mérkőzés 8.30, az eredményhirdetés 16 órakor lesz.
Labdarúgás. Ceres Sütő-kupa pénzdíjas amatőr teremlabdarúgó-tornát rendeznek november 25-én Gönyűn. A csapatban négy, a pályán egyszerre két igazolt játékos lehet. Érdeklődés a 20/553-9410-es telefonszámon.
Darts. Többfordulós dartsversenyt rendeznek a győr-szabadhegyi Azúr presszóban (Új utca 19.). Érdeklődni és jelentkezni a 96/424-130-as telefonszámon vagy személyesen a helyszínen lehet.