2017. 03. 25. szombat - Irén, Irisz 7°C | 13°C Még több cikk.

Mozaik

Felkészülési mérkőzés. Ma este 18 órától hazai környezetben nemzetközi felkészülési mérkőzést játszik az MTE 1904 futballcsapata. Soós Imre legénységének ellenfele a ciprusi élvonalban szereplő AEL Limassol gárdája lesz.

Változik az időpont. A soproni városi szabadidősport-bizottság teniszszakcsoportja közlése szerint a július 6–9-re tervezett Hirschler-kupa, férfi amatőr teniszverseny időpontja szeptember 1–3-ra módosul. Helyette július 7–9-én a Lady-kupa elnevezésű női amatőr versenyt rendezik meg a soproni Danubius Teniszcentrumban.
Harmadik hely. A Dunaszerdahelyen rendezett futballtornán a Győri ETO FC U8-as korosztályú együttese harmadik helyezést ért el. Cs. Kovács László edzőt Tóvizi Szilveszter helyettesítette. A bronzérmet a következő játékosok szerezték meg: Gál István, Koncsag Martin, Csordás Benjamin, Baross Krisztián, Tar Péter, Rácz Márk, Tóth Márton, Tóvízi Patrik, Bali Ákos, Keresztes Martin. A tornán a csapat legjobb játékosa Baross Krisztián lett.
Strandröplabda. A Nivea-kupán Zánkán a junior korosztályban első helyen végzett a győri Bokán Zsanett, Kalmár Kitti páros.
A diákolimpia V–VI. korcsoport országos döntőjén győri siker született. A Jedlik Ányos-középiskola negyedik alkalommal lett az ország legjobb strandröplabdacsapata. A játékosok: Albert László, Aspirán Géza, Szabó Gergely, Szórádi Gábor, csere Szabó Károly. A versenyen különdíjjal jutalmazták Albert Lászlót és a csapat edzőjét, Szabados Oszkárt.
Győr pénzdíjas strandröplabda-bajnokságát a hétvégén rendezik az Aranyparton. A női és férfi párosok küzdelmét szombaton, a négyes csapatokét vasárnap rendezik meg. Mindkét nap 9 óráig lehet leadni a nevezéseket.
Triatlon. A Szombathelyen rendezett Vasi Vasember triatlonversenyen a junior fiúknál 1. Szalóki Dávid (Győri Vízisport SE), a szenior nőknél: 1. Galambosné Posgay Klára (GyVSE).
Kanizsa-kupa ranglistaeredmények, gyermek leány: 1. Szakály Zsófia. Serdülő leány: 1. Szalóki Anett, 3. Csertői Szabina. Junior leány: 1. Szakály Zsuzsanna. Junior fiú: 1. Szalóki Dávid. Edzők: Liszkai Zsuzsa, Szakály Zsolt.
Építők-kupa. Az építők napja alkalmából rendezett kispályás labdarúgótornát a győri adyvárosi sportcentrumban az Integrál-Penta nyerte a Raab-

Vill és az Integrál rt. előtt. A legjobb kapus Boczkó Balázs (Integrál Rt.), a legjobb mezőnyjátékos Krupánsky Gábor (Raab-Vill), a gólkirály Majlinger Csaba (Integrál-Penta) lett. A legsportszerűbb, legidősebb játékosnak járó különdíjat Reizinger László (Mosonmagyaróvár) vehette át.