2018. 04. 20. péntek - Tivadar 12°C | 22°C Még több cikk.

Mozaik

Nagy-siker. Nagy Péter nyerte az IFSA–

MESZ Magyarország Legerősebb Embere 2006 versenyt. A fiatal győri versenyző Dávid Jánost és Forgács Gábort utasította maga mögé.

Játékvezetői tanfolyam. A megyei szövetség kapuvári versenybizottsága ingyenes labdarúgó-játékvezetői tanfolyamot indít. Jelentkezni a 20/599-7770-es, a 70/778-2611-es és a 70/224-4578-as telefonszámokon lehet.
Fitnesz forma. A győrújbaráti Dávid Stúdió versenyzője, Csapó Dorina saját kategóriája megnyerése mellett abszolút magyar bajnok is lett a közelmúltban rendezett ob-n. Mivel a viadal válogató volt a május 26–28. közötti római Európa-bajnokságra, a Nagy Sándor edző által felkészített versenyző utazhat a kontinenstornára.
cselgáncs. A lábatlani meghívásos versenyen a győri Nicsi JC sportolói közül Ruzsovits Gergő, Árpási Róbert, Gázser Márk, Bodnár András, Farkas Péter, Takács Márton, Zsámár Attila, Dömötör Eszter és Németh Bálint végzett az első helyen. Csapatversenyben a gyermek korosztályban második, a diákok mezőnyében harmadik lett a győri egyesület. A Budapest-kupa nemzetközi meghívásos versenyen Árpási Róbert és Farkas Péter bizonyult a legjobbnak.
párbajtőr. A veszprémi párbajtőr kadett vidékbajnokságon a téti Sokoróaljai Vívóegylet serdülő versenyzője, Mészáros Tibor ezüstérmet szerzett.
karate. A veszprémi országos diákolimpiai döntőben a Kapuvári és Csornai Sportegyesület versenyzői közül Pozsgai Korinna és Szekér Attila aranyérmes, Horváth Bianka és Hockstock Áron második, míg Németh Gábor harmadik lett. Felkészítő edzők: Horváth Tibor és Udvardi Róbert.
Harmadik hely. A győri ETO-s Csibék elnevezésű csapat harmadik lett az országos kézilabda-szeniorbajnokság selejtezőjében, s ezzel bejutott a nagydöntőbe.

rabóczki balázs a sportkórház lakója

A budapesti Sportkórház lakója Rabóczki Balázs, az FC Sopron kapusa. A hálóőr alapos kivizsgáláson… Tovább olvasom