2017. 08. 22. kedd - Menyhért, Mirjam 12°C | 22°C Még több cikk.

Mozaik

Utazás. A győri Bayern-klub utazást szervez az április 18-i Milan–Barcelona labdarúgó Bajnokok Ligája-elődöntőre, valamint az április 29-i német kupadöntőre. Érdeklődni és jelentkezni a 20/923-6520-as telefonszámon lehet Szombat Zsoltnál.

Cselgáncs. A Budapesti Honvéd küzdősportcsarnokában rendezték meg az idei magyar egyetemi és főiskolai országos bajnokság küzdelmeit. A győri Széchenyi István Egyetem hallgatói közül Hetyei Szilárd, Hetyei Petra és Tóth Tamara első, Horváth István második, Csordás Ádám pedig a harmadik helyen végzett.
Birkózás. A Pestszentimrén rendezett nemzetközi birkózóversenyen a mosonmagyaróvári Delta SE színeiben induló Horváth Zsuzsanna a junior korosztályban negyedik, Németh Kitti pedig az ifjúságiak mezőnyében második helyezést ért el.
Fehér-emléktorna. A Győri ETO FC április 14–15–16-án rendezi meg a III. Fehér Miklós-emléktornát az 1995-ös és 1987-es korosztályok részére, összesen 20 magyar és külföldi csapat részvételével.
Kosárlabda. Az MKB-Euroleasing junior női csapata a pécsi országos döntőn az 5. helyet szerezte meg, miután 123–44-re(!) legyőzte a Cegléd csapatát. Az aranyérem a Csata DSE lányainak a nyakába került.
Kosárlabda. Rába Quelle Veritas Foton–Herzogenburg (osztrák) női barátságos mérkőzést rendeznek ma 15.30 órától a győri egyetemi csarnokban. Egy hete Ausztriában az osztrákok nyertek 75–73-ra.

Aktív pihenés húsvétkor

Egyre többen csomagolnak össze húsvét közeledtével: a locsolkodókra várás helyett az ország más… Tovább olvasom