2017. 02. 22. szerda - Gerzson 3°C | 9°C Még több cikk.

Mozaik

Hetedikek. A hetedik helyen végzett a Soproni Tigrisek együttes a férfi kosárlabda országos juniorbajnokság nyolcas döntőjében Budapesten. A soproniak a Falco legyőzésével szerezték meg a 7. helyet.

emléktorna. Bozsik József-emléktornát rendeztek az elmúlt hétvégén a pannonhalmi futballpályán. Az U7-es korosztályban Ménfőcsanak, Integrál-

DAC, Gyarmat, az U9-ben Tét, Gyarmat, Ménfőcsanak, az U11-ben pedig Integrál-

DAC, Tét, Nyúl lett a végső sorrend.
teke. Az elmúlt hétvégén rendezték meg az országos diákolimpia döntőjét Budapesten, az FTC hatsávos tekecsarnokában. A megyéből két lány és öt fiú jutott a döntőbe. A serdülő/B kategóriában Czafik István (Fortuna Teke Klub Győrladamér) a negyedik helyen végzett. A serdülő/A fiú kategóriában második lett Takács László (Mosonszentmiklós SE). Pk ketten érték el a legjobb eredményt.
darts. Hétvégén rendezték Győrben a megyei softbajnokság 5. fordulóját. Eredmények, egyéni: 1. Csala Attila (egyéni), 2. Mészáros Ferenc (Datacon Győri DC), 3. Raszler József (Datacon Győri DC). Páros: 1. Domonkos Sándor–Süli Balázs (Datacon Győri DC), 2. Mészáros Ferenc–Gémesi Attila (Datacon Győri DC), 3. Czeglédi Gergely–Rézmán János (egyéni).
karate. Nemrég Veszprém adott otthont az országos diákolimpia döntőjének. A versenyen 470 sportoló indult. Erdős Bernadett, a győri Ronin Kyokushin Karate SE versenyzője a junior kategóriában a 65 kilogrammosok mezőnyében második lett.
Cselgáncs. A Miskolcon rendezett diákolimpián a győri Nicsi versenyzői közül Gázser Márk 3. helyezést ért el. A serdülő Köztársaság-kupán Budapesten Angyal Evelin második, Árpási Róbert harmadik lett.