2017. 10. 17. kedd - Hedvig 9°C | 21°C Még több cikk.

mozaik

cselgáncs. A budapesti országos harmadosztályú bajnokságon a mosonmagyar-

óvári Delta SE színeiben induló Köpcsényi Kinga első lett. Az ifjúsági országos bajnokságon Pormüller Adrienn harmadik helyezést ért el.

A Győri Dózsa SE dzsúdószakosztályának versenyzői az elmúlt hétvégén Eisenstadtban vettek részt nemzetközi viadalon. A népes mezőnyben Veszeli Máté, Pirka Roland, Pallangh Christopher és Papp Bendegúz első, Boros Benjámin, Németh Máté és Nagy Olivér második helyen végzett.
Kispályás labdarúgás. Mester János labdarúgó-emléktornát rendeznek november 26-án és 27–én a hegyeshalmi sportcsarnokban. Jelentkezni november 12-ig lehet a 20/3715-046–os számon.
Sportlövészet. A közelmúltban Gyenesdiáson rendezték meg az országos bajnokságot. A junior fiúk mezőnyében az 50 méteres futócél kategóriában (30+30 lövés) Szigeti Dávid (Győri LK) második lett, míg a csapat (Szigeti Dávid, Boros László, Dávid Balázs) a harmadik helyen végzett. Az 50 méteres futócél kategóriában (40 vegyes lövés) Szigeti Dávid (Győri LK) az első helyen végzett, míg a csapat (Szigeti Dávid, Boros László, Dávid Balázs) második lett.