2017. 03. 25. szombat - Irén, Irisz 7°C | 12°C Még több cikk.

Mozaik

Lábtenisz. Július 2-án reggel 9 órától amatőr páros pénzdíjas tornát rendeznek Fehértón. A Jégmadár-kupára Csapó Györgynél lehet nevezni a 20/981-8335-ös számon.

Karate. A győri Shinju-kai karate-

egyesület sportolói közül a szlovák országos bajnokságon Dóka Márk és Lantos Máté második, Csiszár Balázs, Lantos Eszter és Szabó Gergő a harmadik helyen végzett. A meghívásos osztrák bajnokságon Horváth Melinda formagyakorlatban második lett. A küzdelmekben Dóka Márk, Kocka Szabolcs és Kánai Zoltán nyert ezüstérmet.
Kosárlabdatábor. A Széchenyi ESE idén is megszervezi tehetségkutató kosárlabda-edzőtáborát kezdő és haladó, 10–17 éves lányok és fiúk részére. A tábor időpontja: július 4–8., illetve július 11–15. Jelentkezni lehet július 1-jéig az egyetem testnevelési tanszékén (új egyetemi sportcsarnok, 2. emelet) vagy a 96/503-455-ös, illetve 503-456-os számon.