2017. 05. 28. vasárnap - Emil, Csanád 12°C | 24°C Még több cikk.

Maróti harmadik

Triatlon

Amint arról beszámoltunk, a győri Major József nyerte a múlt hét végén Nagyatádon a hosszú távú triatlonbajnokságot. Ugyanezen a versenyen nagy meglepetésre soproni bronzérem született: Maróti Vilmos állhatott fel a dobogó harmadik fokára.

A soproni sportember, aki 1995-ben már volt második is a viadalon, elmondta: időeredményben hasonlóan teljesített, mint tavaly, ám ezúttal ez sokkal jobb helyezést jelentett. A kerékpározásnál sokan elfáradtak, így a futás során meg tudta előzni őket.
Maróti a bajnoki bronz mellett összetettben az ötödik helyet szerezte meg. Érdekesség, hogy Maróti Vilmos irányítja a női győztes, Harsányi Zsuzsanna felkészülését.

Jogi tanácsadás

Győr. A Nyugdíjasok Érdekvédelmi Egyesülete hivatalos helyiségében (Árpád út 44.) ma délután 3 és 4… Tovább olvasom