Listavezető Gy. Dózsa

Röplabda Győri Dózsa–Bp. Közg. ESE 3:1 (25, 23, –18, 14)

Győr, NB II-es női mérkőzés.

Győri Dózsa: ALASZTICS, Bokán, Horváth, IVÁN, Raffai, Szalai. Csere: Cseresznyák (liberó), Kiss, Papp. Edző: Lesku Ferenc.
Az első két játszmában a szerencse is segítette a győrieket. A harmadikban „feltámadtak” a bajnoki címre törő vendégek. A negyedik játékrészben viszont egyértelműen fölényben játszottak a hazaiak. A győriek a győzelmükkel nagy lépést tettek a bajnoki cím felé.

Sümegi RE–Győri Universitas 3:1 (20, –18, 22, 22)

Sümeg, NB II-es női mérkőzés.
Győri Universitas: BOGNÁR, Kapui, Nagy, Pálfalvi, Regner, Szabó. Csere: Kintli, Major, Sepsei. Edző: Farnady Ernő.
A lelkes, fiatal hazai együttes megérdemelten tartotta otthon a három bajnoki pontot a gyengén játszó győriek ellen.
Az NB I-es férfi juniorbajnokság elődöntőjében a Széchenyi ESE csapata 3:0-ás vereséget szenvedett a szolnokiaktól, a dabasiakat pedig 3:0 arányban legyőzték Szabados Oszkár tanítványai. A győriek a 12–14. helyért játszhatnak.