Kisalföld logö

2017. 10. 23. hétfő - Gyöngyi 9°C | 11°C Még több cikk.

Ki lesz a Tippmester?

A heti eredmények

10 pontos: Pintér Pál (Győr).


9 pontosak: Bóna Sándor (Csorna), Csite Tibor (Győr), Fülöp Dávid (Mosonmagyaróvár), Király Zoltán (Tét), Novák Béla (Pannonhalma), Pintér Ádám (Győr), Pintér Róbert (Veszkény), Pozsgai László (Csorna).
8 pontosak: Balogh Mónika (Und), Bandi János (Győr), Bella Norbert (Győr), Bokor Judit (Győr), Buza Ferenc (Rábapatona), Császár Imre (Rábapatona), Czafik István (Győrladamér), Dávid Lászlóné (Felpéc), Deák Józsefné (Sopronkövesd), Egresits Sándor (Kópháza), Egyházy Attila (Kisbabot), Erdélyi Ádám (Győr), Farkas Attila (Bágyogszovát), Farkas István (Gyarmat), Farkas Tamás (Jánossomorja), Fülöp Dezső (Jánossomorja), Hernicz Sándor (Csorna), Horváth Attila (Dör), Horváth Péter (Győr), Horváth Vilmos (Győr), Koloszár Milán (Hegyeshalom), Kurucz Attila (Győr), Marics András (Mihályi), Milkovics Péter (Sopron), Olasz Csaba (Dunakiliti), Pánácz Tibor (Fertőendréd), Puskás József Róbertné (Nagyszentjános), Radics Norbert (Győr), Simon Lászlóné (Győr), Simon Zsolt (Nagyszentjános), Szaradics Zoltán (Szil), Tamás Rita (Mecsér), Tuba László (Beled), Töltősi László (Táp), Wurczinger József (Lébény), Zvezdovics László (Győr).
7 pontosak: Alács Katalin (Rábapatona), Antal Szabina (Abda), Arnold Csaba (Győr), Bauer László (Tata), Bendes Dávid (Osli), Bendes István (Osli), Bendik Zsolt (Győr), ifj. Bertalan Zoltán (Győrsövényház), Bognár Zoltán (Babót), Bolla Balázs (Páli), Borbély Istvánné (Nyúl), Bors Gábor (Fertőszentmiklós), Buga Péter (Mosonmagyaróvár), Buga Zoltán (Mosonmagyaróvár), Buza Ferenc (Fehértó), Crisan Florin (Győr), Cser László (Győr), Cserháti Balázs (Nyúl), Csizmazia János (Mosonmagyaróvár), Csuppely István (Győrság), Csuthy Imre (Győr), Deák József (Sopronkövesd), Dombi Attila (Töltéstava), Egri Andrea (Győr), Fáczán Gábor (Sopron), Farkas József (Jánossomorja), Fekete Gyula (Győr), Fekete János (Magyarkeresztúr), Fülöp Sándor (Mosonmagyaróvár), Gáncs Antal (Szany), Gergácz Edit (Fertőd), Gombás László (Bana), Grundtner Károly (Kimle), Gunyhó Nándor (Győr), Gyimesi Szilárd (Győr), Hajdu István (Győr), Hardi Adrián (Fertőhomok), Hegyi né Péter Irén (Pér), Hermné Balázsi Dorisz (Győr), Hidi Szilárd (Győr), Horváth Gábor (Csorna), Horváth Istvánné (Fertőszentmiklós), Horváth Kálmán (Győr), Horváth Martin (Vág), Horváth Zsolt (Gyarmat), Horváthné Kemenes Beatrix (Győr), Ihász Gábor (Rábapordány), Illés Gyula (Ikrény), Jagadics János (Agyagosszergény), Juhász Attila (Tényő), Kandó Sándor (Győr), Kaproncai Ákos (Győr), Kékesi Gábor (Győr), Kelemen Dávid (Dunaszeg), Kóbor Pálné (Sopron), Kocsis István (Himod), Kocsis Sándor (Mosonmagyaróvár), Kocsis Zoltán (Himod), Koloszár István (Fertőd), Kőműves Dezső (Csorna), Koncz Károly (Győr), Koncz Szilvia (Győr), Kopácsi István (Veszprémvarsány), Kovács Ernő (Bezi), Kovács Imre (Győr), Kovácsné Süle Zsanett (Szilsárkány), Krizonits Zsolt (Pereszteg), Kubliha István (Rajka), Lőrinczné Schnepp Katalin (Ikrény), Lukácsi Milán (Cirák), Magyar Péter (Abda), Marosi Márton (Győr), Máté Márk (Győr), Megyeri József (Hegye shalom), Meixner Renátó (Gönyű), Molnár Enikő (Kimle), Molnár Miklós (Győr), Németh József (Kópháza), Németh József (Sopron), Németh Kitti (Kópháza), Németh Krisztián (Várbalog), Németh Vince (Kisbabot), Neuberger László (Mosonmagyaróvár), Nyiregyházy Norman (Győr), Pákai Adrienn (Győr), Papp Imre (Nagyszentjános), Papp Szandra (Nagyszentjános), Pető Gábor (Vág), Pintér Gyula (Pannonhalma), ifj. Pozsgai László (Csorna), Pörgei Péter (Dunakiliti), Radics Alajos (Fertőd), Rajna Beatrix (Győr), Rasztovits Miklós (Csorna), Rédecsi Lászlóné (Csorna), Rigó Szabolcs (Mosonmagyaróvár), Sándor Csaba (Győrladamér), Sándor János (Sopron), Schöll József (Sopron), Sebestyén László (Gönyű), Simon Ferenc (Győr), Simon Zsoltné (Nagyszentjános), Sipőcz István (Hegykő), Stummer László (Győr), Szabó Andrásné (Győrszemere), Szabó Balázs (Mezőörs), Szabó Imre (Sopron), Szabó Lajos (Egyed), Szabó Szilveszter (Bágyogszovát), Szabóné Németh Edina (Csorna), Szalai Imre (Győr), Szalay Balázs (Hegykő), Szarka Csaba (Gyóró), Szél Mihály (Győr), Szemeti István (Rábaszentandrás), Szemeti Milán (Rábaszentandrás), Szigetiné Körmendi Edit (Győr), Szimhardtné Meidlinger Éva (Mosonmagyaróvár), Szokolics Istvánné (Koroncó), Takácsné H. Mariann (Sopron), Tamás Anett (Mecsér), Tolnai Tibor (Győr), Tolnainé Puskás Anikó (Győr), Tóth Roland (Pér), Vados Erika (Csorna), Vados Ferenc (Csorna), Varga Gábor (Babót), Varga László (Győr), Varga Péterné (Győr), Vass Péterné (Mihályi), Világos Szilárd (Győr), Vingler Zoltán (Győrújfalu), Virág Letícia (Győr), Zalka Imre (Ásványráró), Závori Gábor Zoltán (Győr), Závori Péter Tamás (Győr), Závoriné Stefanics Katalin (Győr), Zsenák Dezső (Győr), Zsenák Roland (Győr), Zúgó János (Bősárkány).

Az összetett állás

27 pontos: Fülöp Dezső (Jánossomorja).
26 pontosak: Buga Zoltán (Mosonmagyaróvár), Csite Tibor (Győr), Egresits Sándor (Kópháza), Farkas Tamás (Jánossomorja), Lájer Ildikó (Győr), Neuberger László (Mosonmagyaróvár), Novák Béla (Pannonhalma), Zvezdovics László (Győr).
25 pontosak: Gombás László (Bana), Gyimesi Szilárdné (Győr), Hernicz Sándor (Csorna), Ott Ferenc (Gönyű), Pozsgai László (Csorna), Simon Lászlóné (Győr), Stummer László (Győr), Tolnai Tibor (Győr), Wurczinger József (Lébény).
24 pontosak: Balogh Mónika (Und), Bandi János (Győr), Bokor Judit (Győr), Czafik István (Győrladamér), Czinkóczi Ferenc (Győr), Drobkich Anikó (Mosonszentmiklós), Fáczán János Attila (Győr), Fehér József (Abda), Kocsis Balázs (Himod), Kocsis Zoltán (Himod), Kopácsi István (Veszprémvarsány), Liszt Ferencné (Győr), Németh Mihály (Jánossomorja), Ocskai Árpád (Püski), Pintér Balázs (Győr), Rajna Beatrix (Győr), Simon László (Győr), Szabó Imréné (Sopron), Szalai Imre (Győr), Szimhardt Szabolcs (Mosonmagyaróvár), Szokolics Istvánné (Koroncó).
23 pontosak: Alács Katalin (Rábapatona), Baracskai Olivér (Börcs), Bendes Dávid (Osli), Bendes István (Osli), Bóka Ernőné/Bóka Tibor (Győr), Bóna Sándor (Csorna), Bors Gábor (Fertőszentmiklós), Csuppely István (Győrság), Egyházy Attila (Kisbabot), Fekete Jenő (Győr), Forró Ferenc (Győr), Gáncs Mónika (Szany), Horváth Andrásné (Öttevény), Horváth János Ferenc (Jánossomorja), Kandó Sándor (Győr), Kiss Ferenc (Győr), Kóbor Pálné (Sopron), Kocsis István (Himod), Kovácsné Süle Zsanett (Szilsárkány), Krizonits Zsolt (Pereszteg), Licskai György (Sopron), Lőrincz Csaba (Enese), Máté Márk (Győr), Mészáros Lajos (Kóny), Nagy Szabolcs (Győrújfalu), Németh Gáborné (Sopron), Ott Ferencné (Gönyű), Pákai Szilárd (Győr), Papp Imre (Nagyszentjános), Rigó Szabolcs (Mosonmagyaróvár), Stankovics Antal (Kunsziget), Stankovics Tamás (Kunsziget), Szabó Zoltán (Mosonszentmiklós), Szaradics Zoltán (Szil), Tornyos János (Győr), Varga István (Győr), Varga László (Győr), Vass Péterné (Mihályi), Wágenhoffer Zsolt (Nyúl).

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

SMS 09.12.

Tovább olvasom