Keszthely, 100 néző. V.: Miklós.

Pogacsics – Keveházi, Hegyesi, Kütsön, Nemes, Buzási, Pothárn, Kovács P., Horváth E., Takács (Koppán), Bagó (Ács). Edző: Szabó Imre.
Endrődy – Bencsics, Áder, Szabó D., Deák, Licskai, Mozsolits, Markó, Tóth B., Szücs, Horváth A. Edző: Csorba János.
Gsz.: Hegyesi, Nemes.
Irreális, mély talajú pályán mérkőztek a csapatok. A pálya szélein állt a víz, ami nagyban nehezítette a játékot. A mérkőzés első felében a Kapuvár két lehetőséget is elszalasztott Licskai és Mozsolits révén. Az első félidő második felére a Keszthely fölénybe került és veszélyes helyzeteket dolgozott ki. A második félidőben is folytatódott a közepes színvonalú játék, a fokozatosan elfáradó Kapuvár a 75. percben kapta az első gólt egy szögletből, melyet a hosszú oldalon Hegyesi fejelt a hálóba. 1–0. A teljesen elfáradt Kapuvár védelme mögé kerülve a 89. percben Nemes a bal oldalon a 16-os sarkáról a hosszú sarokba lőtt. 2–0.
A mérkőzés összképe alapján megérdemelt keszthelyi siker született.
Jók: Kovács P., Horváth E., Takács, Bagó, ill. Endrődy, Bencsics, Tóth B.
Szabó Imre: – Helyzeteink alapján megérdemelten gyűjtöttük be a három pontot a szervezetten játszó Kapuvár ellen.
Csorba János: – A mérkőzés hajrájáig tudtunk helytállni a jól játszó Keszthely ellen.

Az ausztrálok kitűnő formában

Az ausztrál válogatott a VB előtti felkészülési meccsek sorában döntetlent játszott a hollandok… Tovább olvasom