Keszthely, 200 néző. V.: Kovács G.

Kovacsics – Keveházi, Hegyesi, Kütsön, Nemes, Buzási, Horváth E., Kothan, Kovács (Fodor), Takács, Bagó (Ács). Edző: Szabó Imre.
Fentős – Pinezits, Katona S., Reineck, Somogyi, Kuzmich (Lovranits), Szabó (Geeb), Bácskai (Párkányi), Horváth B., Varga D., Varga A. Edző: Halász Ernő.
Gsz.: Varga D.
A két jól felkészített csapat nagy csatát vívott a jól előkészített pályán. Az első félidőben kiegyenlített mezőnyjáték folyt, a vendégeknek több lehetőségük volt, de Fodor kihagyta az egyetlen százszázalékos hazai helyzetet. A második félidőben hatalmas erőkkel támadott a fiatal és jól játszó hazai csapat, azonban a vasutasok védelme mindent hárított, sőt, az 55. percben egy jobb oldali beadás után Varga A. beadását testvére, a jobbösszekötő helyén kilépő Varga D. higgadtan a bal alsó sarokba helyezte. 0–1.
Kiegyenlített mérkőzésen a vendégek némi szerencsével, de rászolgáltak a győzelemre.
Jók: Kothán, Kütsön, Kovacsics, ill. Fentős, Reineck (a mezőny legjobbja), Katona S., Varga D.
Szabó Imre: – Nagy iramú és küzdelmes mérkőzésen a vendégcsapat megérdemelten nyert.
Halász Ernő: – Óriási küzdelemben, fegyelmezett játékkal nyertünk.