Kapuvár, NB III-as mérkőzés, 100 néző. V.: Gyarmati.

Kleizer – Bencsics, Riedinger, Horváth Gy. (Renner), Szabó, Böcskör, Markó, Pintér, Horváth A. (Dezamics), Licskai (Bóna), Varga L. Edző: Csorba János.
Simon – Mesterházi, Szabó A., Györkös, Makkai L. (Stall), Horváth, Sebesi, Makkai R., Marosvölgyi, Győri, Gödri. Edző: Lantai Balázs.
Gsz.: Varga L., ill. Makkai L., Mesterházi.
A 41. percben bal oldali támadást követően Makkai L. 16 méterről lőtt a kapu bal oldalába. 0–1. A 60. percben Böcskör szöglete után Varga L. élesen fejelte a labdát a kapu bal oldalába. 1–1. A 75. percben a pápaiak végezhettek el egy jobb oldali szabadrúgást, s a tétlenkedő hazai védők között Mesterházi két méterről kotorta a hálóba a labdát. 1–2.
Küzdelmes mérkőzésen gyámoltalan támadójátéka miatt veszített a hazai gárda. A döntetlen igazságosabb lett volna.
Jók: Riedinger, Horváth A., ill. Szabó, Horváth, Sebesi.
Csorba János: – Úgy érzem, saját magunkat vertük meg. Hiányzik a határozott támadójáték, a mérkőzésen nagyon sokat hibáztunk.
Lantai Balázs: – Úgy gondolom, megdolgoztunk a győzelemért, a látottak alapján reális eredmény született, a továbbiakban sok sikert kívánok a Kapuvárnak.

Pótolnak

labdarúgás

A Kapuvár a korábbi Magyar Kupa-találkozó miatt elmaradt mérkőzést… Tovább olvasom