Endrődy – Áder I. (Szücs Á. Zs.), Bencsics, Deák, Tóth B., Markó, Riedinger, Horváth A., Böcskör Zs., Mozsolits (Szabó D.), Licskai (Böcskör Gy.). Edző: Csorba János.
Vicze – Varga Sz., Salamon S., Kormos (Zelkó), Simon, Molnár A., Salamon R. (Szijártó), Dobos, Billege, Szabó II. Zs., Karakai (Csiszár). Edző: Dobos Sándor.
Gsz.: Deák.
Kiállítva: Billege (89. p).
Agilisan kezdett a Kapuvár, Deák egy szöglet utáni kavarodásból már a második percben megszerezte a vezetést. 1–0. Ezután is támadásban maradtak a hazaiak. Böcskör révén kétszer a kapufát találták el, emellett a támadók jó néhány ziccert is elhibáztak, így az Andráshida megúszta a nagyobb különbségű vereséget.
Jók: Deák (a mezőny legjobbja), Böcskör Zs., Bencsics, Tóth B., Riedinger, ill. Molnár A.
Csorba János: – Újra nyertünk, és remélem, ez egy értékes győzelem lesz. Végre mindenki odatette magát.
Dobos Sándor: – Tudomásul kell venni, hogy a mérkőzés az első percben kezdődik. Ma nem volt bennünk a gól, így megérdemelten nyert a Kapuvár.