Kapuvár, 300 néző. V.: Papp.

Kleizer – Riedinger, Bencsics, Tóth B., Szücs Á. Zs. (Horváth A)., Böcskör, Szabó D. (Mozsolits), Horváth P., Horváth Gy., Füsi, Licskai. Edző: Csorba János.
Jánosa – Kovács D., Dencs, Végh, Krén, Lázár, Markó, Gersics, Hogyor, Németh A., Vágusz. Edző: Lázár Szilveszter.
Gsz.: Licskai, ill. Németh A.
A 41. percben Németh A. csapott le egy röviden hátratett labdára, lövése felperdült a kivetődő kapuson, aztán a hálóba hullott. 0–1. Az 56. percben egyenlített a Kapuvár. Riedinger beívelését Jánosa kiöklözte, Füsi egyből visszalőtte a labdát, melyet Licskai hat méterről helyezett a kapu jobb oldalába. 1–1. Végül maradt a vendégek számára hízelgő, de nekik tökéletesen megfelelő döntetlen.
Jók: senki, ill. Jánosa, Kovács D., Németh A.
Csorba János: – Nagyon fontos két pontot vesztettünk. A váratlanul kapott gól kapkodóvá tette játékunkat. Ez és a gyenge helyzetkihasználás döntőnek bizonyult.
Lázár Szilveszter: – Alacsony színvonalú játék, igazságos döntetlen.

Ismeretlen holttest egy miskolci vízaknában

Ismeretlen 18 - 25 év közötti férfi holttestet találtak még tavaly októberben Miskolc-Alsóháborban… Tovább olvasom