Jánossomorja, 150 néző. V.: Papp.

Sipőcz – Göblyös, Pint, Biró, Drobnitsch, Plachy, Koltai, Hegedqs, Varga, Makai (Papp), Horváth. Edző: ifj. Drobnitsch Tamás.
Gelencsér – Berta, Lukácsa, Hegedqs, Bárány, Németh K. (Koródi), Tóth, Markó, Wolher, Sinkó, Németh A. (Csáki). Edző: Lázár Szilveszter.
Gsz.: Németh K., Lukácsa, Sinkó.
A 22. percben ártalmatlannak tqnő támadásból Németh K. szerezte meg a vendégek vezető gólját. 0–1. A 83. percben a vendégek a jobb oldalon jutottak szabadrúgáshoz, az élesen belőtt labdára Lukácsa érkezett jól és pördített a hálóba. 0–2. A 89. percben lesgyanús helyzetből Sinkó indult, végigvitte a labdát és higgadtan lőtt a kapus mellett a hálóba. 0–3.
Két nagyon gyenge csapat volt a pályán. A látottak ritkán emlékeztettek a labdarúgásnak nevezett, szép játékra. A hazaiak elhitték, hogy ezt a játékot állva is lehet játszani, s ezt a vendégek könyörtelenül kihasználták és teljesen megérdemelten nyertek.
Jók: Göblyös, ill. Hegedqs, Berta, Bárány, Sinkó.
Ifj. Drobnitsch Tamás: – Gyengén, idegesen futballoztunk. A focit gólra játsszák, mi tíz meccsen nem rúgtunk egyet sem.
Lázár Szilveszter: – Tudtuk, hogy nehéz meccs lesz, de ennyire nehézre nem számítottunk. Nem értem a Jánossomorja helyezését.