Jánossomorja, 250 néző. V.: Miklós.

Sipőcz – Koltai, Plachy, Pint, Göblyös, Drobnitsch, Makai, Buza (Hegedqs T.), Horváth J., Varga I., Németh B. Edző: ifj. Drobnitsch Tamás.
Rabóczki – Pinezits, Katona, Párkányi, Geeb, Török, Varga A., Lendvai, Horváth (Legoza), Varga B. (Homor), Varga D. Játékos-edző: Lendvai Miklós.
Gsz.: Varga I., ill. Varga D. (2).
A 9. percben Horváth J. erőszakosságának köszönhetően labdát szerzett az ellenfél térfelének közepén és a védők között Vargához passzolt, aki a helyzetet higgadtan értékesítette. 1–0. A 24. percben a vendégek jutottak jó szögből szabadrúgáshoz, Varga D. élt is a kiváló lehetőséggel és egyenlített. 1–1. A 89. percben a vendégek váratlan szituációból egyéni hiba után labdát szereztek és Varga D. megszerezte a Sopron győztes gólját. 1–2.
Mindkét csapat nagy akarással kezdte a mérkőzést, ezért az átlagosnál nagyobb iramú és szikrázóbb első félidőt vívott a két csapat. Mindkét társaság győzelemre játszott és ez látványos, színvonalas, jó mérkőzést hozott. A játék ugyan hullámzó volt, mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek, ám a szerencsésebb gárda nyert.
Jók: Sipőcz, Varga I., Pint, Koltai, ill. Rabóczki, Varga D., Török, Varga B.
Ifj. Drobnitsch Tamás: – Nagy odaadással és komoly erőket mozgósítva játszottunk, az döntött, hogy az SVSE-nek több jó képességq futballistája volt.
Lendvai Miklós: – Nagyon nehéz mérkőzés volt, egy fegyelmezett, jól szervezett csapat ellen, sok hibánk ellenére megérdemelten nyertünk.