2017. 04. 29. szombat - Péter 4°C | 13°C Még több cikk.

Jánossomorja

0 (0) Andráshida 2 (1)

Jánossomorja, 200 néző. V.: Papp.

Sipőcz – Göblyös, Plachy, Rozsos, Zalka, Buza (Körmendi), Németh B., Görgits, Németh Zs. (Németh K.), Horváth, Molnár (Zalka). Edző: ifj. Drobnitsch Tamás.
Osbáth – Sági, Koczor (Vajda), Török, Varga, Molnár, Simon, Sámson, Bandics (Szíjártó), Dobos A. (Kormos), Pintér. Edző: Dobos Sándor.
Gsz.: Dobos A., Kormos.
A 11. percben Zalka fejese jelentette az első igazi veszélyt a vendégek kapuja előtt. A 27. percben a vendégek támadását Sipőcz csak bravúrral tudta hárítani. A 32. percben a hazai védelem sorozatos hibáit kihasználva Dobos szerzett vezetést a vendég Andráshidának. 0–1. A 83. percben Molnár kapott a bal oldalon remek labdát, majd középen Kormos érkezett és lőtt magabiztosan a hálóba. 0–2.
Mindvégig egységesebb csapat benyomását keltette az Andráshida. Teljesen megérdemelten vitték el a három pontot a jobb játékerőt képviselő vendégek.
Jók: Göblyös, Sipőcz, ill. Sámson, Török, Dobos, Molnár.
Ifj. Drobnitsch Tamás: – Jelenlegi helyzetünkben ennyire voltunk képesek. Ehhez párosult néhány futballistánk kritikán aluli játéka.
Dobos Sándor: – A sok kihagyott helyzet ellenére magabiztos győzelmet arattunk.