Jánossomorja, 200 néző. V.: Szabó.

Sipőcz – Plachy, Rozsos (Németh B.), Zalka, Drobnitsch V. (Göblyös), Koltai (Németh Zs.), Buza, Hegedűs, Horváth, Görgics, Papp. Edző: ifj. Drobnitsch Tamás.
Tóth J. – Szabó, Horváth, Pupp, Tóth P., Csernák (Márkus), Viszked, Fábián (Ádám), Fehér (Sípos), Beke, Nagy. Edző: Haraszti Zsolt.
Gsz.: Horváth, ill. Beke (2), Nagy.
A 22. percben Beke futott el a bal oldalon, beadása után a labda visszapattant elé, másodszorra pedig a kapuba továbbított. 0–1. A 78. percben egy, a vendégvédelemről kipattanó labdát Horváth jól talált el és egyenlített. 1–1. A 86. percben Nagy az alapvonaltól befelé cselezett, majd lövése kipattant a kapusról, Beke azonban a hálóba lőtt. 1–2. A 91. percben Nagy ismét Sipőczre vezethette a labdát és most már nem hibázott. 1–3.
Küzdelmes mérkőzésen a vendégek jobban koncentráltak és megérdemelten vitték el a három pontot.
Jók: Plachy, Horváth, Buza, ill. Tóth J., Nagy, Pupp, Horváth, Szabó.
Ifj. Drobnitsch Tamás: – Ma jól futballoztunk, számtalan helyzetet hagytunk ki, de Fortuna még nem fogja a kezünket.
Haraszti Zsolt: – Úgy küzdöttünk, mint az oroszlánok, igaz, helyenként úgy is játszottunk.