Jánossomorja, 150 néző. V.: Kovács.

Pánczél – Buza (Tóth T.), Németh I. Zs., Drobnitsch, Göblyös, Plachy, Görgics, Szalka, Hegedűs, Horváth (Németh B.), Molnár (Németh II. Zs.). Edző: ifj. Drobnitsch Tamás.
Dóra (Balogh) – Kósa (Nemsits), Fentős, Tóth, Pászti Milán, Szabó, Pilisi, Pászti Márk, Németh, Nagy, Bárdosi (Tamándl). Edző: Fentős Pál.
Gsz.: Németh I. Zs., ill. Pászti Márk, Nagy, Tóth, Németh.
A 39. percben balról belőtt labdára Pászti Márk érkezett és a hazai védők már csak a gólvonalon túlról tudtak menteni. 0–1. A 47. percben Bárdosi futott el a jobb oldalon, a visszalőtt labdájára Nagy érkezett jól és lőtt védhetetlenül a hálóba. 0–2. Az 53. percben jobb oldali szöglet után Tóth fejelt a hálóba. 0–3. Az 58. percben Németh egyéni akcióból növelte a Csesztreg előnyét. 0–4. A 66. percben egy kapu előtti kavarodás után Németh I. Zs. szépített. 1–4.
A hazaiak kezdték jobban a játékot, már az első percben hatalmas lehetőség adódott Németh I. Zs. előtt, a ziccer azonban kimaradt. A vendégek egy kontratámadás után megszerezték a vezetést. Ez a hazai csapatot megfogta, a Csesztreget pedig felhozta. A második félidő gyors vendéggóllal kezdődött. Ezzel megpecsételődött a hazaiak sorsa, rövid időn belül további két gólt kaptak. Ezután már csak a szépítésre futotta erejükből. A Csesztreg teljesen megérdemelten vitte el a három pontot.
Jók: Buza, Göblyös, ill. Németh, Pászti Márk, Tóth, Fentős.
Ifj. Drobnitsch Tamás: – Negyedórányi rövidzárlat után eldőlt a mérkőzés. Sajnos sem erőnlétileg, sem fejben nem tudtuk felvenni a versenyt a szimpatikus csesztregi csapattal.
Fentős Pál: – Megérdemelten nyertünk.

Két keréken a Szigetközben

Kétmilliárd forintra pályázhatnak idén a Duna és a Tisza menti kerékpárút kiépítésére az… Tovább olvasom