Jánossomorja, 200 néző. V.: Józsa.

Pánczél – Plachy, Görgics, Zalka, Nagy G., Németh I. Z., Horváth (Göblyös), Drobnitsch, Buza (Tóth), Szalka, Németh B. (Sontra). Edző: Lenzsér Zsolt.
Kleizer – Riedinger, Bencsics, Horváth P., Szabó (Horváth Gy.), Füsi (Áder), Licskai, Böcskör, Mozsolits (Szücs), Markó, Tóth B. Edző: Csorba János.
Gsz.: Drobnitsch (öngól).
Az első félidőben mindkét csapat rengeteget hibázott, a játékrész végén – egyéni hiba után – vezetést szerzett a vendég Kapuvár. A 41. percben egy bal oldalról visszalőtt labdába Drobnitsch szerencsétlenül ért bele, és a labda saját kapujába pattant. 0–1. A második játékrészben a hazai csapat sorra vezette támadásait, több gólhelyzetet is sikerült kidolgoznia, ám a befejezésnél mindig egy kis hiba csúszott a játékba. Egy-egy ilyen támadás után az ellenfél kontráiból Mozsolits, illetve Füsi és Horváth Gy. is gólt érhetett volna el.
Gyenge színvonalú mérkőzésen a vendégek jobban akarták a győzelmet, s szünet után a hazai csapat hiába tett mindent egy lapra fel, a vendégek kontrái így is nagyobb veszélyt jelentettek.
Jók: Plachy, Nagy, Görgics, ill. Bencsics, Horváth P., Kleizer.
Lenzsér Zsolt: – Sem akaratban, sem küzdelemben nem közelítettük meg az elvárható színvonalat. Kapkodva, idegesen, fej nélkül játszottunk.
Csorba János: – Örülök a győzelmünknek, amit magabiztosan is megszerezhettünk volna.