Tóth – Drobnitsch, Koltai, Görgits, Andrejcsák, Plachy, Buza (Bagoly), Zalka (Szabó), Hegedűs, Horváth, Szalka. Edző: Soós Imre
Horváth – Tompos, Szabó, Varga, Szandi, Bezenhófer, Mészáros, Pintér, Tóth, Roni (Legáth), Vágvölgyi (Kiss). Edző: Varga József
Gsz.: Horváth, ill Mészáros (2).
Kiállítva: Varga.
A 11. percben a vendégek a bal oldalon jutottak szabadrúgáshoz, Roni ívelt lágyan középre, a 16-oson belül pattogó labdába pedig Mészáros kotort bele és szerezte meg a vendégek vezető gólját. 0–1. Az 54. percben Szalka erőszakosságának köszönhetően Horváth elé pattant a labda, aki a jobb alsó sarokba lőtt és ezzel egyenlített. 1–1. Ezután egy ideig nyílttá vált a játék, a 70. percben a vendégek sokadik ellentámadásából egy szép kényszerítőzés után ismét Mészáros szerzett gólt. 1–2.
A hideg idő ellenére nem kezdődött valami nagy iramban a mérkőzés. A vendégek korán vezetést szereztek, a Jánossomorja pedig csak nehezen talált magára. Később a hazaiaknak ugyan még sikerült egyenlíteniük, de további gólszerzésre képtelenek voltak és végül egy ellentámadásból a vendégek megszerezték a győztes találatot. A helyzetei- ket jobban kihasználó répcelakiak megérdemelten vitték el a három pontot.
Jók: Koltai, Görgits, ill. Tompos, Mészáros, Roni, Szabó.
Soós Imre: – Küzdelmes mérkőzésen az ellenfél megérdemelten győzött.
Varga József: – Ideje volt, hogy végre győzzünk Jánossomorján. Ez ma megtörtént, így dobogóhoz közeli pozícióból várhatjuk a tavaszt.

''Meg kell tanulnunk kicsinek lenni''

Nem akarunk olyanokkal versenybe szállni, akik nem a mi súlycsoportunk, vagyis nekünk nem a Tescót és a Spart kell legyőzni, mert az reménytelen. Meg kellett tanulnunk kicsinek lenni, hiszen ne feledjük, a bonsai egy kicsi fa, mégis megbecsült darab a télikertben – jelentette ki a Kisalföldnek adott interjújában dr. Kiss László, a Kisalföld Füszért vezérigazgatója. Tovább olvasom