Jánossomorja, 150 néző. V.: Gyarmati.

Tóth – Drobnitsch, Koltai, Andrejcsák, Molnár, Görbics, Kovács (Buza, Szabó), Göblyös, Fördős (Horváth), Hegedűs, Szalka. Edző: Soós Imre
Tóth – Fehér (Reiczer), Nagy, Csernák, Németh, Viszket, Papp, Hujber (Takács), Szabó (Varga), B. Szabó, Kovács. Edző: Simon Miklós
Gsz.: Horváth, Szalka ill. Nagy, Csernák, Fehér.
A 35. percben a vendégek jobb oldalról belőtt labdájába Tóth még bele tudott ütni, de a kipattanó labda Nagy térdéről a hálóba pattant. 0–1. A 44. percben egy kapu előtti kavarodást Csernák használt ki, és juttatta a labdát a hazaiak kapujába. 0–2. Hat perc múlva a hazaiak nem tudtak felszabadítani, és Fehér tovább növelte a vendégek előnyét. 0–3. A 63. percben Horváth kapott jó labdát, és a jobb oldalról hatalmas lövéssel szépített. 1–3. A gól felhozta a hazaiakat, elkezdtek játszani, többször veszélyeztették a vendégek kapuját, és a 79. percben Szalka lőtt hatalmas gólt. 2–3.
Az első félidő álmos játéka után háromgólos előnyt adva a tabella elején álló vendégcsapatnak, bravúr lett volna fordítani.
Jók: Andrejcsák, Horváth, Drobnitsch ill. Fehér.
Soós Imre: – Sajnos az első félidőben „nem voltunk a pályán”, és ez döntően befolyásolta a mérkőzés végeredményét. A második félidőhöz gratulálok a csapatnak.
Simon Miklós: – Úgy látszik, játékosaink nem szeretik a kényelmes helyzeteket, három nulla után gólarányjavítás helyett infarktusközeli állapotot idéztek elő.

Véradók figyelmébe

Győrszentiván. Ma délután 3 órától este 7 óráig kiszállásos véradásra várják a véradókat a helyi… Tovább olvasom