2017. 01. 21. szombat - Ágnes -9°C | 1°C Még több cikk.

Iskolások versenyeztek

Az általános iskolások téli teremlabdarúgó-mérkőzéseit a Gárdonyi-iskola tornatermében játszották. Az 5–6. osztályosok mezőnyében hat csapat indult, s közülük a Lackner együttese végzett az élen. A további sorrend: 2. Fenyő tér, 3. Gárdonyi A, 4. Gárdonyi B, 5. Petőfi, 6. Hunyadi.

A 7–8.-osok két négyes csoportban kezdték a bajnokságot, majd a csoportmérkőzések után az első két-két csapat játszott a bajnoki címért. A végeredmény: 1. Lackner A, 2. Szent Orsolya, 3. Lackner B, 4. Hunyadi, 5. Gárdonyi, 6. Széchenyi, 7. Petőfi, 8. Fenyő tér.
Két korcsoportban is befejeződött az általános iskolás diákolimpia a kosárlabdázóknál. A III. korcsoportos fiúknál a Hunyadi egyedüli indulóként a megyei döntő résztvevője, ahol a Kapuvár–Győr körzetek győztesével játszik majd az országos döntőbe jutásért. A lányok mezőnyében is a hunyadisok végeztek az élen, megelőzve a Lackner és Berzsenyi csapatait. A IV. korcsoportban a Hunyadi fiúcsapata megyei elődöntőt játszik a kapuvári körzet győztesével. A lányoknál Berzsenyi, Hunyadi, Lackner sorrend alakult ki.