Molnár L. – Máté, Császár, Vasas, Szabadfi, Imrik, Kovács L. (Da Silva), Orovecz, André Portulez, Herczeg (Germán), Korsós. Edző: Preszeller Tamás.
Sánta – Földes, Radics, Kun, Szabó Cs., Pék (Bieder), Polyák, Horváth R., László (Nagy L., Németh L.), Oross, Tóth N. Edző: Hannich Péter.
Gsz.: Orovecz, ill. Kun.
Kiállítva: André.
35. p: Imrik jó indítása után Korsós szerzett labdát, pontos passzát Orovecz a feleslegesen kifutó Sánta kapus felett emelte a hálóba. 1–0.
50. p: A védők között kitörő Herczeg esett nagyot a gyirmóti 16-os vonalán, de a játékvezető sípja néma maradt.
62. p: Andrét a játékvezető egy szabálytalanság után, kissé szigorúan, kiállította.
75. p: Bal oldali szöglet után a szabadon hagyott Kun csúsztatott fejjel a kapu jobb oldalába. 1–1.
Szakadó hóesésben kezdődött a győri rangadó. A félidő első részében mindkét csapat a biztonságra helyezte a hangsúlyt, ezért inkább a küzdelem dominált. A hazaiak egy szép támadás után azonban vezetést szereztek, így előnnyel vonultak pihenőre. Szünet után folytatódott a kiegyenlített küzdelem. A kiállítás után viszont fölénybe kerültek a vendégek, és egy pontrúgásból sikerült is egyenlíteniük.
A játék képe alapján igazságos döntetlen született.
Jók: Szabadfi, Orovecz, André, ill. Földes, Radics, Kun.
Preszeller Tamás: – Akaratból jeles, játékban kell még javulnunk.
Hannich Péter: – Szakadó hóesésben, irreális pályán döntetlennel zárult a mérkőzés.